TESLİMAT BİLGİLERİ: 

Siparişin verilmesi sonrasında, muıhasebe tarafından sipariş onayı verilir. Lojistik departmanımız itina ile siparişinizin paketlemesini yaparak, paketin içeriğine göre Kargo, Ambar veyahut farklı lojistik metodları ile gönderim sağlamaktadır. Web Sitemiz içerisinde Bölgesel teslimat bilgileri bulunmaktadır. Siparişler koruma ambalajlarında ve montaj şemaları ile birlikte gönderilmektedir. Belirtilen ürünlerde kurulumlar sipariş bölgesindeki yetkilendirilmiş montaj ekipleri tarafından yapılmaktadır. Tamamlayıcı ürünlerde Paketin içerisinden Montaj şeması çıkmaktadır. Montaj aşamasında ve diğer aşamalarda yaşanan sıkıntılarda Müşteri Hizmetleri Telefonumuzdan destek alabilirsiniz. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır. Teslimat süresi sipariş edilen ürüne ve sipariş edilen bölgeye göre değişmektedir. Ürün detay sayfasında sipariş teslim süresi belirtilmiştir. 


Sipariş Ve Sevkiyat ile İlgili Konularda 0326 606 06 00 Müşteri Hizmetleri Numaramızdan bilgi Alabilirsiniz.


BERVA CONSEPT MOBİLYA

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?